2013 Abiye Modelleri

Özel gecelerin ve şıklık yarışının olduğu o muhteşem davetlerde hanımların vazgeçilmezleri ve ilk tercihleri olan abiyeler hakkında bir şeyler yazmak istiyorum bugün. Farklı türde abiye modelleri şıklık yarışına girecek hanımlar için büyük önem arz ediyor fakat seçim konusunda kararsızlık en büyük düşmanımız. Erkekler kadar kolay seçim yapamıyoruz ya da kolay giyinemiyoruz. Seçim noktasında baştan aşağıya uyuma dikkat etmek çok önemli.

2013 ile birlikte farklı abiye modelleri mağazalarda yerini almaya başladı ve seçim için bizleri bekliyor. Bu sene için omuzdan tek askılı Japon abiye modelini anlatmak istiyorum sizlere… Süsten uzak ve taşlarla zehirlenmemiş sade bir model olan bu abiye modelleri uygun bir topuz modelle harikalar yaratabilirsiniz. Tek askılı modeller çoğu zaman şık durmayabilir fakat bu modelin tasarımı çok farklı. Renk konusunda siyahı ağırlıklı olarak tercih eden markalar yıllardır olduğu gibi bu geleneği sürdürmeye devam ediyor.

Az önce de bahsettim süsten uzak abiye modellerini tercih ediniz. Yeteri kadar göze çarpan abiyeler üzerine eklenen her aksesuarda değerini kaybediyor ve ilgiyi başka taraflara çekiyor. Özellikle simli, yıldızlı, süslemeli modeller tercih sırasında en sonlarda olmalı. Az önce bahsettiğim modeli bu yüzden tavsiye ediyorum, sadeliğe harika bir şıklık getiren bu model aklınızın bir köşesinde bulunsun. Abiye modelleri konusunda özgürsünüz birçok çeşit var fakat en önemli husus bir bütün olarak sağlanacak olan uyum.

Leave a Comment