2013 Ayakkabı Modelleri

Kadınlar olarak ayakkabı seçimlerinde yalnızca dış görünüşe göre karar veriyoruz çoğu zaman. Ayakkabı seçimi yaparken uygun kıyafet seçimi de önemlidir fakat benim sizlere bahsetmek istediğim seçim yaparken ayak sağlığınızı da düşünmeniz. Beğendiğimiz birçok model kalite olarak düşük fakat hoşumuza gittiği için tercih ediyoruz. Ayaklarımıza zarar verecek ürünler ve ayakkabılar ilerleyen zamanlarda bizler için büyük sorun olabilir bu hatırlatmayı yaptıktan sonra sizlere farklı ayakkabı modellerinden bahsetmek istiyorum…

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte açık uçlu ve yarı açık ayakkabı modelleri görücüye çıkmaya başlıyor. Bunlardan ilgimizi çekecek ilk model bileklerden bağlamalı ayakkabı modelleri. Bu modeller yaz ayları için en uygun seçimler arasında, renk konusunda da sizlere fazlasıyla seçenek sunuluyor. Bu ayakkabı modelleri için ayak bakımına çok dikkat etmeniz gerekiyor. Ayaklarınızın bir kısmını sergileyecek olan bu modeller tırnak ve ayak bakımını öne sürüyor. Rahatlık bakımından hiçbir sıkıntı yaşamazsınız tek sıkıntılı tarafı bilekten bağlanan ipler olabilir bunun içinde çok sıkı bir düğümden kaçınmalısınız.

Bunun yanı sıra giydiğiniz kıyafetlere uygun olarak babet seçimleri de yapabilirsiniz. Rahatlık konusunda yine ilk sıralarda yerini alan babetler farklı renk seçenekleri ile seçim konusunda sizleri sıkıntıya düşürmüyor. Yazının başında da belirttiğimiz gibi ilk dikkat etmeniz gereken şey ayak sağlığınız olmalıdır.

Leave a Comment