2013 Casio Erkek Saatleri ve Koleksiyonları

siparis-imKol saatleri dünyanın neresine giderseniz gidin hangi ülkede, şehirde olduğunuza bakmaksızın hem erkek hem de kadınlar için aksesuar ve takı konusunda vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Özellikle erkek moda dünyası için kol saatlerinin çok farklı bir yeri bulunmaktadır. Casio erkek saati modelleri arasında en başarılı marka olarak bilinmektedir. Erkeklere binlerce saat modeli ile hitap eden bu dünyaca ünlü marka her geçen gün modellerine farklı özellikte ve yenilikte saat modelleri katmaktadır. Aynı durum bayanlar için de geçerli olmasına karşın Casio genel tercih itibari ile erkekler tarafından tercih edilmekle beraber ürettikleri ürünlerin genellikle erkekler için olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Bilindiği gibi Casio sadece kol saati üreten bir firma değildir. Kurulduğu ilk günden bu yana elektronik alet sektöründe hatırı sayılır markalar arasında yerini almayı başarmıştır.

İlk olarak Casio markası hakkında bir kaç bilgi ve ilkleri hakkında bilgi verilmek gerekirse; Casio markası dünya geneline yaygın hale getirdiği hesap makineleri ile ülkemizde de 90’lı neslin en bilinen markaları arasında yer almıştır. O dönemin çocukları gayet iyi bilir ki sokaklarda herhangi bir esnafa gittiğinizde hesap makinesi ile işlem yapılması gerektiği anda herkesin hesap makinesinin üzerinde Casio adının yazılı olduğu görülüyordu. Nostaljik olarak Casio’nun ülkemizde bir dönemin çocukları için de oldukça önemli bir yeri bulunmaktadır. F91 modeli Casio’nun en fonksiyonel saat modelleri arasında yer almaktadır. Günümüzde hala asker saati sıfatı altında askerlerimiz tarafından geneli sahte modelleri ile birlikte kullanılmaktadır. Casio markasının dünya genelin isim yapmış olmasının yegane sebebi elbette ürettikleri birbirinden başarılı saat modelleri olacaktır.

Casio 2013 koleksiyonu tamamen rengarenk ve özgün tasarımlar ile hazırlanmış gibi görünüyor. Her sene olduğu gibi üretilen Casio modellerinin çok büyük bir kitle tarafından takip edildiği ve kullanıldığı biliniyor. Casio’nun genel olarak erkekler için saat modelleri ürettiğini söylemiştik ancak bayanlar ve bebekler için de üretilen saat koleksiyonlarını görmezlikten gelmek nankörlük olur. Bununla birlikte bebekler, balıkçılar ve bir çok farklı meslek grubunda olan insanlar için üretilen sat modelleri herkesin hayatını ve işini nasıl daha kolay hale getirebilir düşüncesi ile birlikte tasarlanmış. Bebeklerin için üretilen koleksiyonda sarı, mavi, kırmızı, beyaz, yeşil ve aklınıza gelebilecek olan bütün renklerde saat modelleri bulabilirsiniz. Baby-G koleksiyonu bebeklerin daha sevimli ve şirin gözükmelerini sağlayacak oldukça güzel parçalar olacaktır.

2013 yılında görücüye çıkartılan Edifice, G-Shock ve bir çok koleksiyonu yepyeni özellikleri ve görünümleri ile birlikte büyük bir beğeni topluyor.

Leave a Comment