2017 Gelinlik Modelleri

Tüm bayanların en büyük hayali şahane bir gelinlik içerisinde dünya evine girmektir. Ancak gelinlik seçme aşaması oldukça yorucu ve kafa karıştırıcı olabilir. Birbirinden farklı birçok model, kumaş seçeneği ve tarz karşısında hangisini seçeceğini bilemeyen gelin adayları için 2017’nin gelinlik modellerin derledik. Bu sayede son moda gelinlik çizgilerini kolayca kendi tarzınızla buluşturabileceksiniz. 2017 gelinlik modelleri arasında tüller ve danteller başrolü alırken, cüretkar tasarımlar gelinleri büyülemeye devam ediyor. Alt kısımları kabarık, dolgun, dantelli ve bol tüllü modellerin yer aldığı 2017 sezonunda, trend kesinlikle yine beyaz renkten yana. Krem, kırık beyaz veya daha renkli gelinlik modelleri için de farklı tasarımlar mevcut. Ancak 2017 sezonunda da gelinlik modellerine beyaz renk damgasını vuruyor.

2017 gelinlik modelleri için farklı yaka tipleri, farklı tarzlar ve kumaş seçenekleri sunuluyor. Bu sayede hemen her zevke uygun bir gelinlik tasarımı yakalama şansı gelinlere veriliyor. Bu senenin gelinlik modellerinde dantel kullanımı yoğun olarak göze çarpıyor. Yaka tipi seçimlerinde genel olarak V yakalar tercih edilirken, bu yaka özellikle kısa boyunlu gelinlerin boyunlarını daha uzun gösterme konusunda ideal bir seçim.

2017 gelinlik modelleri arasında en revaçta olan kesimler balık sırtının kullanıldığı ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Yeninden revaçta olan bu tarz gelinlikler, düz beyaz kumaş üzerine dantelli, gipürlü veya farklı işlemeli motiflerin kullanıldığı farklı ve şık tasarımlar olarak sunuluyor. Cüretkar görünümün yakalanabilmesi için ideal olan balık sırtı model gelinlikler, tüm vücuda oturan tasarımlarıyla gelinlik alacak kişileri cesur olmaya zorluyor.

Leave a Comment