2017 İlkbahar/Yaz Saç Trendleri

Güzellik dünyasında 2017 İlkbahar/Yaz saç trendleri geçmiş yılların sadelik modasının aksine aşırı bir yaklaşımla sunulmaktadır. Radikal saç kesimlerinden, bunları tamamlayacak olan karakteristik gözlere, ıslak saç ve örgünün yeni şekilleriyle, yeniden ön plana çıkan Retro saç stillerine kadar birçok farklı saç trendi 2017 yazında mevcuttur. Yeni stil örgü şekilleri; balerin topuzlarının altında yapılan örgü detayları yeni nesil örgüler arasında yer almaktadır. Islak saç çılgınlığı birkaç sezondur güzellik dünyasında ağırlığını sürdürürken, bu trend 2017 yazıyla birlikte aşırı cesur bir tavra büründü. Yoğun jöle etkisi ile Retro’ya dönüş havası verilen ıslak saçlar, 80’lerdeki saç kesimlerinden Rönesans buklelerine kadar gidiyor. Retro saç modelleri de bu zaman tünelinde geniş bir yere sahip.

2017 İlkbahar/Yaz saç trendleri gösterimi için yapılan şovlarla sezonun rengi olan kırmızı hiç beklenmedik bir biçimde damga vurdu. Saçlardaki tatlı blush etkisi korkusuzca kullanılmaya başlandı. Pembenin ve kırmızının romantik masumiyeti altına giren saçlar, kırmızı tonlarda makyajla bütünleştirilerek herkesi şaşırtacak bir formda sunuluyor. Eski yıllardaki gibi boneler, kasklar ve radikal saç kesimleri 2017 yılında tercih edilmeye başlandı.

2017 İlkbahar/Yaz saç trendleri seçenekleri podyumlarda kullanılırken çok fazla alternatif saç kesimi sunumu ile karşılaşmak mümkün. Sezonda güçlü kadın duruşu, radikal saç kesimleri ile bağdaştırıldı. 2017 ilkbahar/yaz saçlarında 20’lerin esintili küt kesimleri yeniden ön plana çıktı. 2017 İlkbahar/Yaz sezonu içimizdeki parti kızını dışarı çıkarmaya hazırlanıyor. Bunu sağlayabilmek için simler, patlayan detaylar, Retro hareketler, aşırı renklerle coşkun saçlar yaratılıyor.

Leave a Comment