2018 Yılının En Göze Çarpan Denim Trendleri

  • Home
  • Genel
  • 2018 Yılının En Göze Çarpan Denim Trendleri

Denim bir kadının modaya ne kadar uyduğunun göstergesidir. Günümüz de moda her geçen gün daha da gelişmektedir. Giyimine özen gösteren şık olmak isteyen her bayan modayı takip ederek uygulamaya çalışır. Denim her sene kendini koruyor şekilleri değişse de modası pek değişmiyor. 2018 Yılının En Göze Çarpan Denim Trenleri kot ceketler, kısa bilek pantolonlar, yırtık pantolonlar ön plan da yer almaktadır. Kot pantolonlar hemen hemen herkes tarafından günlük hayatta kullanılmaktadır. En rahat ve aynı zaman da şık olabilen kıyafetler arasındadır.

Vintage Denim
Vintage Denim pantolonlar karışık renklerin bir araya getirilmesi ile oluşan pantolonlarıdır. En az iki renkle oluşur. Elinizde ki bir pantolonu bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Arka ceplerini sökerek ön bölümlerine de yırtıklar oluşturarak kendi modanızı oluşturabilirsiniz.

Kot Ceketler
Kot ceketler her sene modada ki yerini korumaktadır. En gözde olan modalardan biridir. Her sene olduğu gibi bu sene de kot ceketler ön plandadır. Omzu düşük kot ceketler sokak modasının en iyi yansımasıdır.

İspanyol Paça Pantolonlar
İspanyol paça çok eski modalarımız arasındadır. Günümüz de tekrardan modaya dönüş yapmıştır. Fark edersiniz ki eski modeller tekrardan moda haline dönüşmektedir. En gözde sene 70’lerdir. 70’ler modası tekrardan başa sarılmaktadır. Bu pantolonlar oldukça rahat kullanılır. Geniş paça olmasının yanı sıra yüksel bel şeklindeki pantolonlar oldukça şık bir görünüm kazandırır.

Kıvrık Paçalı Pantolonlar
Bu model pantolonlar da son dönemin en moda pantolonlarıdır. Herhangi bir pantolonun paçasını kıvırarak çok moda tarz da bir görünüm elde edebilirsiniz. Stiletto tarzı ayakkabılar ile çok daha şık görünüme kavuşmaktadır.

Paçası Fırfırlı Jean Pantolonlar
2018 modasında çok gözde olmuş bir modeldir. Herkes tarafından tercih edilmektedir. Çıktığı andan itibaren çok ilgi görmüş bir trend dir.

Nakışlı Denim Modelleri
Nakış da eski bir modanın tekrar trend olmuş halidir. Çok ilgi görmüştür. İstediğiniz model de tarzda üretilen bu Jean pantolonlar nakışla size farklı bir tarz katmıştır. 2018 Yılının En Göze Çarpan Denim Modelleri ‘ne göz atabilirsiniz.

Leave a Comment