At Kuyruğu Saç Modelleri

En sık tercih edilen saç modelleri arasında yer alan at kuyruğu, uzun saçlı hanımların kurtarıcısı niteliğinde. Acele ile çıkmamız gerektiğinde kısa sürede yapılan ve uygulanabilen bir modeldir. Bu model hem şık duruşu hem de kolay yapılması nedeniyle hanımlar tarafından tercih edilir. Yapımı çok zor değildir zaten bunu hepimiz biliyorsunuz fakat farklı şekillerde uygulanabilir ve görsel anlamda farklılık yaratılabilir. Sivri yüz hatlarına sahipseniz bu model sizler için pek de uygun değildir ancak küçük yüz tipi ve keskin hatlar için ideal seçim olacaktır.

Günlük hayatta kullanılabilen bu model özel davetler ya da törenlerde de tercih edilebilir ancak bu tarz törenlerde biraz daha özenli ve detaylı yapılmalıdır. Uzun saçlar için kurtarıcı niteliğinde olan bu modeller kısa saçlar için çok fazla tercih edilmiyor.

At kuyruğu saç modellerinin farklı türleri enseden ya da biraz daha yukarıdan yapılan modellerdir. Daha farklı modeller ortaya koymak için kendinize has süslemeler yapabilirsiniz. Küçük detaylar saçlarınızı daha havalı gösterebilir ancak abartılı seçimler bu kadar etkili olmaz. Özensiz bir şekilde dışarı çıkmaktansa at kuyruğu saç modellerini tercih edebilirsiniz, çok fazla vaktinizi almaz ve sizlere farklı bir hava katar.

Bu modellerin farklı türlerine ulaşmak için görsellerimizden yararlanabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız en özel ve en farklı saç modelleri için galerimizde yer alan farklı resimlere de bakabilirsiniz.

Leave a Comment