Avcılar Alarko Kombi Servis Noktası

  • Home
  • Genel
  • Avcılar Alarko Kombi Servis Noktası
Alarko Servis Avcılar

Kombiler sayesinde yaşam alanlarının ısınma ve sıcak su sorunu çözülür. Kış aylarında olduğumuz günlerde kombinin önemi artar. Kombinin çalışmaması halinde hem biz hem de çocuklarımız hastalanabilir. Bu noktada, siz de Alarko kombiye sahipseniz arıza halinde Alarko servis ile temas kurmalısınız.

Neden Alarko Servis Avcılar

Kombi arızalarının çok sayıda sebebi bulunur. Tesisat ve kullanıcı hatalarından kaynaklanan kombi arızalarının yanı sıra çevresel etmenler dolayısıyla ortaya çıkan arızalar da mevcuttur. Alarko Servis İstanbul; bünyesinde bulunan deneyimli ve bilgili çalışanları ile arızaların sebebini belirler. Ardından, en uygun çözüm tekniği ile arızaları sonlandırır. Tüm bunları en kısa sürede yaparak müşterilerinin yaşayacağı mağduriyetlerin önüne geçer.

Alarko Servis Avcılar
Alarko Servis Avcılar

Çevresel etmenlerden kaynaklanan arızalar; kombilerin çalışmamasına sebep olur. Bu tür arızaların başında elektrik kesintileri ve voltaj dalgalanmaları gelir. Elektrik kesintileri esnasında kombinin aç/kapa düğmesi açık kalır. Bu noktada, elektriğin tekrar devreye girmesi halinde voltaj dalgalanması gibi ciddi bir sorun ortaya çıkabilir. Bahsettiğimiz sorunu elektrik kesintisi sırasında kombinin düğmesini kapalı konuma getirerek siz de çözebilirsiniz. Ancak, iş işten geçtiği takdirde Alarko servis ile iletişim kurmalısınız.

Kombi sahiplerinin başına gelebilecek en büyük sorunlardan birisi de bilhassa kış aylarında don korumasının aktif kalması problemidir. Açık ortamlara monte edilen kombilerin iç ortamlarda yer alan kombilere kıyasla donma riski çok daha fazla olur. Bu sorunun giderilmesinde Alarko servis size yardımcı olacaktır.

Leave a Comment