Cengiz Abazoğlu Gelinlik Modelleri

İsmini çok sık duyduğunuz ve sürekli takip ettiğiniz modacıların başında gelen Cengiz Abazoğlu, gelinlik modelleri ile de adından sıkça söz ettirecek gibi. Farklı detaylar ve inanılmaz dekolteler ile gelinliklerini süsleyen Cengiz Abazoğlu bu sene de fark yaratmayı başarmış diyebiliriz. Tasarımlarında sürekli olarak detayları kullanan ve en iyi şekilde hayal gücünü kullanan bir isim bana göre ve bu sene de gelinlik modellerinde bu farkı ve bu yaratıcılığı görebilmek mümkün. Modayı takip edenler bu ismi çok yakından tanıyor.

Yalnızca gelinlik modellerinde değil, yaz ve kış kreasyonları ile abiyeler, günlük kıyafetler, gece elbiseleri ve daha birçok kıyafet konusunda marka haline gelmiş ismi ile karşınıza çıkıyor. Gündemde olmayı en iyi şekilde başaran ve tasarımları ile göz dolduran bu ismin en güzel gelinlik modellerini sizler için seçtik.

Seçim yaparken zorlandığımızı belirtmek isterim çünkü birbirinden özel tasarımlar bu kreasyonlar arasında yer alıyor. Bu sektörde marka değeri taşıyan bu ismin tasarımlarını görmek için sitemizde yer alan görsellerden faydalanabilirsiniz. Gelinlik seçim kadınlar için bir hayli zevkli bir olaydır ancak Cengiz Abazoğlu gelinlik modelleri arasından seçim yapmak pek de kolay olmayacak.

Modellerin hepsi ayrı güzel; dantelli, straplez, kabarık, sade, tesettür ve daha birçok farklı model ile Cengiz Abazoğlu gelinlik modelleri beğenilerinize sunuluyor. Özel gece için özel bir gelinlik seçimi öncesi diğer modellere de göz atabilirsiniz.

Leave a Comment