Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saç modelleri yaz aylarında daha çok tercih edilen ve kullanımı da çok zor olmayan modeller arasında yer alıyor. Bu model nasıl yapılır ve bakımı nasıl olmalıdır konusunda sizlere bilgiler sunmak istiyorum. İlk olarak saçlarımızı güzelce yıkıyoruz ve iyice kuruduktan sonra sürekli kullandığımız dalgalı saç modeli için üretilmiş olan bakım kremini uyguluyoruz. Yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra saçımızı iyice kurutuyoruz.

Saçınız zaten bakım kreminiz sayesinde dalgalı bir yapıya sahip olacaktır ancak daha iyi bir şekil vermek için elimizle istediğimiz şekli veriyoruz. Bu işlemler tamamlandıktan sonra çok sert olmayan bir tarak ile taramanızı tavsiye ediyorum bu sayede saçlarınız elektriklenmeyecek ve birbirine karışmayacaktır. Dalgalı saç modellerine bu şekilde de ulaşabilirsiniz dilerseniz de özel teknolojik ürünler ile de şekil verebilirsiniz.

Jöle kullanmak isterseniz herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum ancak daha doğal durması açısından pek tavsiye etmiyorum. Şık geceler için kullanabileceğiniz bu saç modelinin bakımı da çok zor değildir, yaz aylarında da çok fazla tercih edilen ve hanımların rahat ettiği model olarak bilinir ve görsel anlamda da harika bir görüntü sunar.

Uzun saçlı olmanın avantajlı olduğunu her zaman belirtiyorum ve düz fönden sıkılan hanımlar için bu saç modelini şiddetle tavsiye ediyorum. Farklı dalgalı saç modelleri için editörümüzün seçtiği görsellerden yardım alabilir ve karar verebilirsiniz.

Leave a Comment