Dantelli Gelinlik Modelleri

Hemen hemen her genç kızın rüyası şüphesizki gelinlik giymektir. Gerçi son zamanlarda artık eskisi gibi düğün, dernek olaylarını güzel bir balayı tatili alıyor ama yine de büyük bir çoğunluk bu geleneği sürdürmeye devam ediyor.

Mesela düğün olunca anlatılacak o kadar çok şey var ki. Ama bir liste oluşturulsa sanırım ilk sırada istisnasız gelinlik yer alacaktır. Gelinlik dediğimize bakmayın, bu nokta düğün olayının belki de yüzde 95’ini oluşturuyor diyebiliriz. Hal böyle olunca da ister istememez düğünden günler hatta aylar öncesinden modellere bakılmaya başlanıyor.

İşte biz de Tekmoda.org ailesi olarak bu yazımızda müzmin gelin adaylarımız için Dantelli Gelinlik Modellerini paylaşıyoruz. Sizlere fikir vermesi açısında 15 kadar gelinlik modelini paylaşıyoruz.

Not: Paylaşmış olduğumuz gelinlikler hakkında maalesef fiyat bilgisi veremiyoruz. Bu modellerin bir çoğu yabancı kataloglardan özenle seçilip sitemize eklenmiştir. Türkiye’de bu tarz Dantelli Gelinlik Modelleri bulamayabilirsiniz. Ama en azından hoşuna giden bölümlerini ufak tefek dokunuşlarla terzinize yaptırabilirsiniz.

Leave a Comment