En İyi Arçelik Özel Servis Nerede?

Arçelik Servis MerkeziArçelik markasının ürünlerini kullananlar bu ürünlerin ne kadar uzun ömürlü olduğu konusunda yeteri kadar bilgi ve tecrübe sahibidir ancak henüz Arçelik ile tanışmayan ve bu markanın ürünlerine sahip olmayanlar için kısa kısa bilgiler sunmak istiyorum. Arçelik markası beyaz eşya ürünlerinde yıllardır en kaliteli ve en teknolojik ürünleri sunmaya devam ediyor.

Tecrübelerini en iyi şekilde insanlara aktaran ve kalitesi ile uzun ömürlü beyaz ev aletleri üreten bu marka, fiyat konusunda da en iyi hizmeti vermektedir. Bizler Arçelik Özel Servis firması olarak İstanbul’da bulunan halkımız için servis hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerin içerisinde; bakım, montaj ve onarım gibi kollar yer alıyor.

Ürün ile ilgili herhangi bir sıkıntıda firma çağır merkezi ekiplerimizi arayarak gerekli sorunu iletebilir ve en kısa sürede teknik ekiplerimizi evlerinize davet edebilirsiniz.
444 1 494 numaralı telefonlarımız sürekli olarak açık ancak yoğunluğa bağlı olarak bizlere ulaşmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Bu tarz durumlarda web sitemiz de sizlere aynı hizmeti sunuyor ve servis taleplerinizi firmamıza iletiyor. Beyaz eşya teknolojisinde dev bir isim olan Arçelik, farklı ev aletleri ile günlük hayatta en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor, bizler de firma olarak bu büyük markanın ürünleri için hak ettiğiniz şekilde kaliteli servis hizmetleri sunuyoruz.

Fiyat olarak sizleri zorlamayan servis hizmetlerimiz ile 7 gün boyunca karşınızdayız. Hemen şimdi servis talebinde bulunmak için sitemizi ziyaret ediniz.

Leave a Comment