Eyüp Dyson Süpürge Servis Merkezi

  • Home
  • Genel
  • Eyüp Dyson Süpürge Servis Merkezi

Dyson günümüzün en fazla tercih edilen markaları arasında yer almaktadır. Özellikle kaliteli ve uzun ömürlü ürünlere sahip olması markaya olan eğilimin artmasına neden oluyor. Elektrik süpürgesi modellerinde de ön plana çıkan marka ev hanımlarının ilk tercihleri arasında bulunuyor. Elektrik süpürgelerinin kullanımında yapılan hatalar, bakımlarının ihmal edilmesi ve çeşitli teknik sorunlar arızaların oluşumuna zemin hazırlamaktadır. Bu tarz dönemlerde günlük rutinin aksamaması için teknik servise danışmak büyük bir önem taşır.

Dyson Servis İstanbul’un her noktasına servis hizmeti verirken, Dyson marka elektrik süpürgelerinde ortaya çıkan arızalara karşı kesin çözüm garantisi sunar. Servis aynı zamanda tamiri söz konusu olmayan cihaz parçalarının da garantili olarak değişimini sağlamaktadır. 1 yıllık süre içinde değişimi yapılan parçalarda herhangi bir arıza söz konusu olduğunda servis tarafından onarımı ücretsiz olarak yapılır. Öte yandan düzenli olarak yapılması gereken elektrik süpürgesi bakım işlemlerinin de servis aracılığıyla yapıldığını belirtmek gerekir.

Bu işlemin düzenli olarak yapılması cihazın performans açısından daha iyi olmasını sağlarken, cihazın ömrünün önemli ölçüde uzamasına yol açmaktadır. Bu nedenle cihazı uzun yıllar boyunca kullanmak isteyen kullanıcıların bu bakım işlemlerine önem vermesi tavsiye edilir. Eyüp Dyson Servis bakım işlemleri için danışabileceğiniz bir adres olurken, cihazdaki performans sorunlarını gidermek için etkili bir bakım çalışması uygulamaktadır. Bakım ve onarım işlemlerinde servise talepte bulunmak için dilediğiniz her an 444 78 56 numarasını aramanız yeterlidir.

Leave a Comment