Ferroli Klima Servisi Görüşlerim

Klima olmadan geçirilecek bir yaz günü zulme dönüşüyor ve ben de geçtiğimiz günlerde bu tarz bir hafta sonu ile karşı karşıya geldim… Güzel bir hafta sonunu televizyon karşısında keyif yaparak geçirmek isterken klimanın garip sesler çıkardığını ve yeteri kadar soğuk hava üflemediğini fark ettim. Bireysel müdahaleler ile zaman zaman sorunları çözebiliyorum ve düzenli bakımını da yapıyorum ancak bu sefer ki sorun sanırım benim çözebileceğim türden bir sorun değildi ve servis ekiplerini aramam şart gibi görünüyordu.

Daha önce hizmet aldığım firmalardan çok da memnun değildim bu yüzden farklı bir adres belki de sorunu kökten çözecekti. İnternet ve Google bunun için en güzel yardımcıydı ve özel servis araması ile Ferroli marka klimam için arayışa girdim.
ferroli-servis
Sayısız web sitesi vardı ancak sanal pazara biraz ilgisiz olduklarını görmek çok da zor değildi! Web sitelerini incelediğimde detaylı bir çalışmanın ürünü olan bu site daha fazla ilgimi çekti ve aramaya karar verdim.

Ferroli klima konusunda uzman ekipler kısa sürede geldiler ve arıza tespiti sonrasında bana gerekli bilgileri verip onayımı istediler, kabul ettikten kısa bir süre sonra klimanın sorunsuz bir şekilde çalıştığını söylemek istiyorum. Ferroli marka ürünleriniz için tercih edebileceğiniz özel bir firma var ve eğer sizler de hizmet almak ya da sorularınızı iletmek istiyorsanız 444 1 494’ten firmaya ulaşabilirsiniz. Özel Ferroli Servis Merkezini sizlere de tavsiye ediyorum.

Leave a Comment