Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Kadın ve erkek için en özel gecelerden bir tanesi olan düğünler şıklık yarışının da yaşandığı geceler arasında… Bu özel gecede tüm gözler şık hanımlardan çok gelin damatın üzerinde oluyor. Erkekler klasik seçimlerden yana fakat hanımlar gelinlik konusunda çok detaycı ve çok sabırsız hareket ediyorlar.

Erkeklerin seçim yapması çok daha kolay, yapıları gereği kolay beğeniyor ve kolay seçim yapıyorlar. Kadınlarda ise durum biraz farklı ve aslında haklılar da. Birçok gelinlik modeli mevcut ve bu modeller arasında en şık olanı belirlemek çok da kolay değil. Bu modellerden bazılarını çok iyi biliyorsunuz: Straplez, kabarık, geniş, sade, uzun kollu, dantelli… Seçim yaparken manken üzerindeki modellerden hareket etmeyin çünkü vücut ölçüleriniz seçimlerinde belirleyici olacaktır.

Birçok kadın aynı sorunu yaşıyor aslında, seçim yaparken manken üzerindeki gelinliği istiyor fakat daha sonra hoşuna gitmiyor. Bu sık sık yaşanabilir çünkü mankenlerin üzerine oturan modellerin sizlere olmaması ya da sizin üzerinizde aynı şekilde durmaması gayet normaldir.

Gelinlikler fiyat olarak biraz pahalı bunu kabul ediyoruz fakat çok özel bir gece ve çok özel bir süreç bu yüzden bu fiyatların da normal olduğunu düşünüyorum. 2.000 liraya gelinlik bulabileceğiniz gibi 20.000 liraya da bulabilirsiniz, bu biraz da sizlerin gelinlik ya da düğün masrafları için ayırdığınız bütçeye bağlı fakat ne olursa olsun içinize sinen ve çok beğendiğiniz modelden vazgeçmeyin çünkü bu özel geceyi insan ömrü hayatında 1 kez yaşıyor.

Leave a Comment