Grundig Servis Numarası

Televizyon, beyaz eşya, sinema sistemleri, bakım ürünleri ve daha birçok farklı kategoride sizlerin karşısına çıkan ve sizlere hizmet veren bu marka için İstanbul halkına özel servis hizmeti sunuyoruz. Kalabalık nüfuslu şehirlerdeki yapılacak en zor işlerden bir tanesi de servis hizmetleridir çünkü yoğun trafik randevu saatlerini aksatmanıza neden olabilir ve bu anlamda insanların güvenini kaybedebilirsiniz.

Randevu saatlerini hiçbir şekilde aşmayan ve belirttiği saatte adreslerinize ulaşan firmamız İstanbul’un yoğun trafiğine rağmen siz değerli müşterilerine en hızlı ve en kaliteli özel servis hizmetini sunuyor. Grundig özel servis firmasından sizler de hizmet almak isterseniz firmamızı ziyaret edebilir ya da çağrı merkezi numaralarımız aracılığı ile tarafımıza ulaşabilirsiniz.

grundig-servis

Grundig markası ile yıllardır çalışıyoruz ve kaliteye olan saygımızı hiçbir şekilde yitirmiyoruz. Uzun ömürlü ürünlerin sahibi olan Grundig markası İstanbul halkının en çok tercih ettiği ve güvenerek kullandığı ürünler arasında yerini almış durumdadır.

Kalitesini her geçen gün biraz daha ilerleten ve standartları yükselten bu marka ile çalışmak bizim için büyük bir onur ve bizler de bu kaliteye ayak uydurmak için her geçen gün kalite standartlarını biraz daha yükseltiyor ve servis hizmetlerini daha iyi noktalara taşıyoruz.

444 1 494’ü tuşlayarak haftanın her günü firmamıza ulaşabilir ve çağrı merkezi ekiplerimize arıza taleplerinizi kolayca ve kısa sürede iletebilirsiniz. Web adresimiz; www.grundigservisi.net

Tags:
Leave a Comment