Gümüş Alyans Modelleri ve Fiyatları

Özel günlerin en şık tasarımları ve aksesuarları arasında alyanslar geliyor. Pahalı olmaları nedeniyle insanların altından uzaklaşması ile birlikte farklı modeller ve alternatifler ortaya çıkmaya başladı. Altının inanılmaz yükselişine dur demek için gümüş ve çelik alyans modelleri insanların beğenisine sunuldu ancak altın yerini hiçbir şekilde kaybetmedi ve kaybedecek gibi de görünüyor.

Gümüş alyans modelleri fiyat olarak altın modellerine göre çok düşü ve çok uygun fiyatlara sahip. Nişan ya da söz gibi özel günlerde tercih edilebilir mi bilmiyorum bu biraz da karşı tarafın memnuniyet derecesine bağlı. Genelde altın alyans modelleri tercih edilir ancak bana kalırsa gümüş alyans modelleri de şıklık yarışında altın ile baş edebilecek güçte görünüyor.

Fiyat olarak uygun olduğundan bahsettim ancak sizlere sabit bir fiyat veremem bunun için büyük markaların sitelerinden yardım alabilirsiniz. Gümüş alyans ile birlikte ortaya çıkan çelik alyans modelleri de fiyat olarak çok uygun ancak bu sektörde altın ve gümüş varken çeliğin şans bulması biraz zor olacaktır.

Özel bir hediye olan alyans hele bir de altın ise hem uzun ömürlü kullanım sağlar hem de karşı tararın mutluluğunu ikiye katlar. Seçim yaparken bütçelere biraz dikkat etmek gerekiyor ancak altın alyans modellerinde bu pek de mümkün değil. Kesenin ağzını açmanın vakti geldi fakat bu konuda sıkıntılı bir dönem yaşıyorsanız gümüş alyans modellerine de yönelebilirsiniz.

Leave a Comment