İlkbahar-Yaz 2017 Çanta Modelleri

  • Home
  • Genel
  • İlkbahar-Yaz 2017 Çanta Modelleri

Tüm kıyafet ve aksesuar ürünlerinde senenin trendleri neredeyse bir sene öncesinden belli oluyor. 2017 yılının görücüye çıkan ilkbahar – yaz çanta modelleri yavaş yavaş yerini almaya başladı. İlkbahar-Yaz 2017 çanta modelleri içinde sırt çantalarını ön plana çıktığı görülmektedir. Sırt çantalarından sonra en fazla tercih edilen modeller el çantaları, mini boy çantalar, aplike ve motif detayı içeren omuz çantaları olarak karşımıza çıkıyor. Sırt çantalarında da senenin moda renkleri arasında bulunan metalik renkler hemen göze çarpıyor.

İlkbahar-Yaz 2017 çanta modelleri arasında minik boy çantalar yanında fazla eşya taşımayı sevmeyen kişilere kullanım kolaylığı sağlayacak modellerin başında geliyor. Bu çantalar aynı zamanda gece kullanımı için de ideal. Çantanın içerisinde bulunan zincir ya da süslü askılar yardımıyla kola da asılarak kullanılması mümkün. Senenin tercih edilen çanta modelleri arasında büyük boy çantalar birçok farklı eşyayı yanında taşımak zorunda olanlar için en uygun seçenek. Spor çantalarından bile daha büyük olan bu modeller şık tasarımlarla valiz havasından çıkarılmış. Bu çantalara her türlü eşyanızı rahatça sığdırabileceğiniz gibi seyahatlerde de kullanım avantajıyla işinizi kolaylaştıracaktır.

İlkbahar-Yaz 2017 çanta modelleri içerisinde bulunan metalik renk çantalar moda dünyasında önce ojeler vasıtasıyla giriş yaptı. Bu sezon itibariyle tüm kıyafet ve aksesuarlarda göze çarpan metal rengin her tonu çantalarda kullanılıyor. Önceleri bu renk çantalar gece çantası olarak tercih edilirken, 2017 trendlerinde metalik renk günlük kullanım için de tercihler arasında yer alıyor.

Leave a Comment