İmmergas Özel Servis Kalitesi

İmmergas Servisi ailesi olarak yıllardır İstanbul’da hizmet veren ve buna bağlı olarak birçok müşterisinin memnuniyetini kazanan firmamız sayesinde sizler de kaliteli servis hizmetlerimizden faydalanabilir ve ürünlerinizi uzun bir süre sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Pratik çözüm önerilerimiz ve profesyonel müdahalelerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimiz için daha uzun ömürlü ürünler sunuyoruz.

Profesyonel teknik kadromuz sayesinde ürünler hakkında merak ettiklerinizi sorabilir ve gerekli yanıtları alabilirsiniz. Teknik destek hizmetimiz aracılığı ile de sorularınızı tarafımıza iletebilirsiniz. İstanbul’un her bir köşesine dağılmış olan servis ekiplerimiz sayesinde sizlere en iyi şekilde ve en hızlı şekilde servis hizmeti veriyoruz. İmmergas marka tüm ürünleriniz için profesyonel ve kendini bu konuda geliştirmiş bir ekibe sahibiz.
immergas-servis
Servis hizmetlerimizde 1 yıl garanti hizmeti sizlere sunulmaktadır bu sayede yedek parça değişimlerinde hiçbir şekilde şüpheniz olmayacak ve akıllarda soru işareti kalmayacaktır. Hızlı olmayı tercih ediyoruz çünkü insanlar bekletilmeyi sevmiyor ve mağduriyetin en kısa sürede giderilmesi onları memnun ediyor, bu yüzden gezici araçlarımızın yanı sıra motorlu ekiplerimizin de desteği ile en hızlı şekilde sizlere daha kolay ulaşıyoruz.

Servis hizmetlerimizden yararlanmak ve İmmergas marka ürünlerinizi daha kaliteli hale getirmek için bizlere g-hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın her günü kolayca ulaşabilirsiniz. 444 1 494’ü tuşlayarak çağrı merkezi ekiplerimize ulaşın ve gerekli bilgileri sunarak ekiplerimizi harekete geçirin! Kaynak: http://www.immergasservisleri.com

Leave a Comment