İndesit Servis Memnuniyetim

Yıllardır aynı markayı kullanıyorum ve düzenli bakım konusunda da bu süreyi hiçbir şekilde es geçmemeye özen gösteriyorum ancak farklı bir firmadan hizmet almayı tercih ederek büyük bir hata yaptığımı fark ettim. İndesit marka buzdolabım bakım hizmetinden kısa bir süre sonra soğutmamaya başladı ve hemen akabinde derin dondurucu kısmının da su ile dolduğunu fark ettim. Eski firmayı aramama rağmen net bir geri dönüş yapılmadı ve belli ki yapılan hata firmadan kaynaklıydı.
indesit-servis
İndesit özel servis firmasına internet aracılığı ile ulaştım ve ilk sırada çıkıyor olması da çok fazla arandığını gösteriyor. Özel İndesit servis firması çağrı merkezi çalışanına durumdan bahsettim ve en kısa sürede ekiplerinin adresime geleceğini söylediler.

Teknikerler randevu saatine uygun olarak evime geldi ve buzdolabım konusunda onlara da gerekli bilgileri verdim. Yedek parça değişiminin orijinal olmadığını söylediler ve hemen orijinal parça değişimi yaparak sorunu kısa sürede halletmeyi başardılar.

Servis hizmetlerinde yedek parçanın önemi çok büyük bunu İndesit özel servis firması sayesinde anlamış oldum ve eğer sizler de İndesit marka ürünleriniz için kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız bu firmaya yakın durabilirsiniz.

Ürünlerinize gerçekten değer veriyor ve ilgileniyorlar, bu anlamda sorunsuz bir servis hizmeti de sizleri bekliyor. 444 1 494 iletişim numarası ile hafta sonu da hizmet veren firmayı gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Web adresi: www.indesitservis.gen.tr

Leave a Comment