İstanbul Ariston Tamir Servisi

Beyaz eşya teknolojileri ile birlikte teknolojinin daha geniş bir kesim tarafından günlük yaşantı içerisinde aktif olarak kullanılmasını sağlayan yenilikleri kazandıran dünyaca ünlü beyaz eşya üreticisi Ariston, küresel pazarda son derece önemli bir paya sahiptir.

Türkiye beyaz eşya pazarında da popüler markalar arasında kendisine yer bulan Ariston hem ürünlerindeki üstün kalitesiyle hem de satış sonrasındaki temsilcileri aracılığıyla sunduğu destek ile birlikte artık beyaz eşya ürünlerinde çok daha üstün kaliteye sahip olan hizmet anlayışından yararlanabilmesine yardımcı oluyor. Bu kapsamda Ariston markasının profesyonel servis hizmetlerini sürdüren Ariston Servis merkezimizde Ariston markalı tüm beyaz eşya ürünleri için kaliteli servis hizmetleri sunuyoruz.

Teknolojiyi yakından takip eden ve sadece alanlarında deneyim ve bilgi birikimine sahip olan profesyonel teknik ekipler ile müşterilerine servis hizmetleri sunan Ariston Servis merkezimizin üstün ve kaliteli servis hizmetleri standartlarından yararlanabilmek için haftanın her günü 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, başvuruda bulunabilirsiniz.

Ariston Servis merkezimizde her zaman en güncel beyaz eşya teknolojilerine ve bu teknolojilere ilişkin gerekli altyapıya yer vererek, en yeni Ariston cihazlarındaki arızalanmalarda dahi hızlı ve kaliteli onarım uygulamaları gerçekleştirebilmekteyiz. Böylelikle artık Ariston markalı beyaz eşya ürünlerinizin arızalarının çözümsüz kalması veya servis uygulamalarının sürüncemede kalması gibi bir durum söz konusu dahi olmuyor.

Leave a Comment