İstanbul Franke Servisi

Franke servis firmasından alacağınız hizmetler için 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Parça değişimlerinde müşterilerin kafasında birçok soru işareti oluşuyor ancak biz bu soru işaretlerine belgeler ile son veriyoruz. İstanbul halkının en fazla tercih ettiği markalar sıralamasında ilk sırada yerini alan Franke için özel servis hizmeti sunuyoruz.

Servis hizmetlerimizde personelimize ürünleriniz ile ilgili tüm soruları yöneltebilirsiniz çünkü bizler diğer firmaların çalışanları gibi para almak ya da yalnızca ürün tamir etmek için sizlere hizmet vermiyoruz, ürünleriniz hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizlere aktarıyoruz. Kaliteden ödün vermeden kusursuz servis hizmeti sunan firmamız deneyimli personeli ile sorularınızı da yanıtlamaya devam ediyor.
franke-servis
İstanbul’un kalabalık nüfusuna yetişmeye çalışıyoruz ve bunun için yaygın servis ağlarımızı her geçen gün daha fazla genişleterek sizlere daha kolay ulaşmaya çalışıyoruz. Franke kalitesine güvenen ve bu markanın ürünlerini satın alan İstanbul halkına kaliteyi sunuyor ve standartları da her geçen gün biraz daha yükseltiyoruz.

İstanbul Franke Servisi İçin; 444 1 494

Franke özel servis firması ile daha kaliteli hizmet alabilir ve ürünlerinizin daha kaliteli hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Bu yardımı yapmak çok zor değil ve sizlerden istediğimiz 444 1 494’ü tuşlayarak adres bilgilerinizi iletmenizdir. İstanbul’un neresinde olursanız olun en kısa sürede sizlere ulaşır ve ürünleriniz ile ilgili tüm sorunlara çözüm üretiriz.

Tags:
Leave a Comment