İstanbul Özel Rowenta Teknik Servis Merkezi

  • Home
  • Sponsor
  • İstanbul Özel Rowenta Teknik Servis Merkezi

1884 yılında Almanya’nın Offenbach am Main kentinde kurulan Rowenta firması bugün sadece Almanya’da değil, dünyanın her noktasında beyaz eşya denilince akla gelen ve en çok kullanılan markalardan bir tanesidir. Rowenta servis hizmetleri de bu ürünü kullanan insanların kullandıkları ürünler arızalandığında ürünün özelliğine göre verilen teknik sorunların çözümüne yönelik olan bir hizmet türüdür.

Rowenta markasının bir dönem reklamları ile göze çarpan ve hafızalara kazınmış olan süpürge grubunda çok sayıda farklı güç ve modellerde ürünlerini bulunmaktadır ki bunlardan herhangi birisinde sorun oluşması durumunda özel servis olan firma 444 78 56 numaradan problemin yaşandığı an aranarak çözüm istenebilir.

Rowenta Servis

Alanında eğitimli, uzman ve deneyimli elemanlar ile çalışan özel servis en kısa zaman içinde İstanbul’un hangi semtinde olunursa olunsun en kısa sürede elektrik süpürgesinin probleminin giderilmesi için destek verir.

Öncelikle süpürgenin sorununun ne olduğu tam olarak anlaşıldıktan sonra gerekirse parça değişimine gidilir, elektrik süpürgesinde ortaya çıkan arızalar giderilir ve eğer elektrik süpürgesinin olduğu yerde bu sorun çözülemeyecekse işyerine cihaz götürülerek en kısa zamanda sorunun orada halledilmesi sağlanır.

Cihaz testlerden geçirilerek tam olarak çalıştığına emin olunduktan sonra da, elektrik süpürge sahibine teslim edilir. Firma elektrik süpürgelerinde verdiği hizmet sonrasında 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermektedir. Süpürgenin tesliminden sonra herhangi bir sorun olursa hiçbir ek ücret ödenmesine gerek duymadan Rowenta servis hizmeti sunulmaktadır.

Website: https://www.rowentaservis.org

Leave a Comment