İstanbul SMEG Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya teknolojisinin yanı sıra tasarımın da ön plana çıktığı ve birçok markadan daha ön planda olan Smeg, servis hizmetleri ile de göz doldurmaya devam ediyor. Şıklık ve modern çizgilerin ön planda olduğu özel beyaz eşyaları ile daha çok yüksek gelirli kişilerin sahip olduğu bu ürünler uzun ömürlü olmalarının yanı sıra kullanım kolaylığı ile de birçok müşterinin tercihi oluyor. Servis kalitesinden de bahsetmek istiyorum ve yakın zamanda ürünüm için aldığım servis hizmeti hakkında sizleri de bilgilendirmek istiyorum…
smeg-servis
Özel İstanbul Smeg Beyaz Eşya Servisi ile henüz yeni tanıştım ancak daha önce servis hizmeti aldığım firmalardan çok daha kaliteli iş yaptıkları ortada diyebilirim. Servis ekipleri güler yüzlü ve bir o kadar da profesyonel, en önemlisi de garanti kapsamında sundukları servis hizmetleri ile benden artı puan almayı başardılar. Kaliteli işlere her zaman saygı duyarım ve bu firma da kaliteli iş yapan ender firmalardan bir tanesi!

Henüz firma ile tanışmadıysanız 444 1 494 numaralı telefon işinize yarayacaktır. Özel İstanbul SMEG Servis çağrı merkezi numarası olan bu telefon ile sizler de firmaya dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Burası çok önemli çünkü firma hafta içi hizmetlerinin yanı sıra tatil günleri de hizmet vermeye devam ediyor ve kaliteyi ön planda tutarak müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Site adresi: http://www.smeg-servisi.com.

Leave a Comment