İzmir Demirdöküm Servisi

Demirdöküm servis İzmir firması olarak kaliteden ödün vermeden ve müşterilerimizin isteklerini geri çevirmeden sektördeki çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmaları dilerseniz atölyelerimizde görebilir ya da inceleyebilirsiniz. Atölyelerimiz müşterilerimize açıktır bu yüzden karşılıklı güven konusunda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamıyoruz.
demirdokum-servis-izmir
Alanında uzman personelimiz ve deneyimli çağrı merkezi ekiplerimiz sayesinde haftanın her günü ne iyi şekilde Demirdöküm ürünleri için sizlere hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızı takip etmek ve bizlerden haber almak için web sitemizi takip edebilirsiniz. Demirdöküm kalitesi ile hizmet veren ve bu hizmetlere bağlı olarak sayısız insan ile iletişime geçen firmamız müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem veriyor.

Demirdöküm Servis İzmir firmasından hizmet almak için hafta içini beklemenize gerek yoktur, dilerseniz firmamızı hafta sonu da arayabilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz. Çağrı merkezi ekiplerimiz haftanın 7 günü siz değerli İstanbul halkına hizmet veriyor ve kusursuz bir servis hizmeti sunuyor.

Kalitenin tek adresi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz ve attığımız her adımda geleceği hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz. Hedeflerini en kısa sürede gerçekleştiren ve buna bağlı olarak daha kaliteli işler çıkartan firmamız sayesinde sizler de Demirdöküm marka ürünleriniz için hizmet alabilir ve bu ürünlerin daha yüksek performans ile sizlere hizmet vermesini sağlayabilirsiniz. 444 1 494 bizim çağrı merkezi numaramız ve İstanbul’un neresinde olursanız olun bizlere bu numaradan dilediğiniz gün ulaşabilirsiniz.

Kaynak : www.demirdokumservisizmir.com

Tags:
Leave a Comment