Kadıköy Toshiba Servis

toshiba-servis
Televizyon konusunda Toshiba markasına ev halkı olarak çok güveniyoruz ve diğer elektronik ürün seçimlerimizi de yaparken bu markadan yana tercihlerimizi yapıyoruz.

Yakın zamanda LCD televizyon ile ilgili büyük bir sorun yaşadık ve hangi firma ile görüştüysek çok yüksek rakamlar ile karşılaştık ve hiçbiri de bu sorun için bizlere detaylı bir şekilde yardımcı olmadı ancak kısa bir süre sonra internet üzerinden araştırma yapmaya karar verdik ve ilk sırada yer alan 444 1 494 numaralı özel servis numarası dikkatimizi çekti! Farklı bir numara ile hizmet vermeleri onları ilgi çekici yapıyor ancak Toshiba Servis kalitesinden emin olamadığımız için ilk etapta telefon görüşmesi yaparak bilgi almaya karar verdik.

Çağrı merkezi ekipleri ile yaptığımız görüşmede ürünümüz hakkında gerekli olan işlemleri detaylı bir şekilde bizlere anlattılar ve yeteri kadar ilgilendiler.

Servis hizmetleri için randevu saatini geciktirmeden bizlere ulaştıklarını eklemek istiyorum ve işçilik konusunda da gerçekten titiz çalışıyor olmaları düzenli servis firmamızı bulmamız sağladı diyebilirim. Aldığımız hizmetten fazlasıyla memnun kaldık ve Toshiba marka LCD televizyonumuzu sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyoruz.

Servis hizmetlerinde oldukça kaliteli hizmet veren bu firmadan sizler de hizmet almak isterseniz 444 1 494 ile firmaya kolayca ulaşabiliyorsunuz. Kaliteye önem veren herkese bu firmayı şiddetle tavsiye ediyorum. Kaynak : http://www.toshibaservis.co/toshiba-servis-bakirkoy/

Leave a Comment