Kaliteli Hizmet İçin İstanbul Altus Servisi ile Tanışın!

  • Home
  • Genel
  • Kaliteli Hizmet İçin İstanbul Altus Servisi ile Tanışın!

Çok uzun zamandır hizmet veren Altus Servis adlı özel teknik servis firması beyaz eşya kullanıcılarının sıklıklar tercih ettiği kaliteli bir servistir. Bulaşık makinesi üzerine size yardımcı olmak amacıyla serviste başarılı, deneyimli ve alanında uzmanlaşmış teknik elemanlar çalışır. Bulaşık yıkamak gibi oldukça zahmetli olan bu işi kolaylaştırarak ve aynı zamanda da su kullanımında büyük israfı önleyerek hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran bulaşık makinesi, hayatımızın vazgeçilmez ürünlerinden birisi haline gelmiştir. Ancak bulaşık makinelerinin ömrü bakımlarının yapılması sıklığıyla doğru orantılıdır.

Söz konusu durumlarda teknik servis hizmetleri yardımımıza yetişir. Altus marka bulaşık makinenizde yaşanan arıza ve bakım işleriniz için 444 88 48 numaralı telefondan İstanbul Altus Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Alanında uzun yıllardır bu işte ustalaşmış servis elemanlarından oluşan ekibi kısa süre içerisinde adresinize gelerek şikayetçi olduğunuz arızaya yönelik hizmeti kullanıcılara ekonomik ve çok hızlı bir şekilde sağlayacaktır.

Servisten hizmet ettiğiniz talebi güvenilir bir şekilde karşılayacak ayrıca verilen hizmet esnasında kullanılan parçalar ve hizmetleri için 1 yıl garanti verecektir. Altus marka bulaşık makineleri için servis hizmetleri Pazar günleri hariç haftanın 5 günü hizmet vermektedir.

Diğer servislere nazaran ekonomikliğiyle öne çıkan Altus servis bu özelliğiyle kullanıcılarının yanında olduğunu da kanıtlıyor. Sizin de Altus marka bulaşık makinenizde herhangi bir şikayetiniz veya arıza talebiniz var ise gönül rahatlığıyla yukarıda belirtilen telefon üzerinden Altus servis merkezleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Comment