Kısa Abiye Modelleri

Abiyeler hangi model ya da hangi renk olursa olsun şıklık yarışında her zaman ik tercihler arasında yer alır. Abiye modelleri onlarca belki de yüzlerce farklı üründen oluşuyor. Her yıl yeni bir marka ya da yeni bir tasarımcı kendine has modeli ile karşımıza çıkıyor. Bu yazımda sizlere bahsetmek istediğim abiye modeli ise kısa abiye modelleri.

Abiyeler uzun olduklarında hareket alanımızı oldukça kısıtlıyor. Yalnızca hareket alanımız değil rahat yürümemiz bile zor bir hale geliyor. Bu zorluğa rağmen yine de abiyelerden vazgeçmiyoruz. Çok şık bir görüntüye sahip oldukları su götürmez bir gerçek. Kısa abiye modelleri yaz ayları için özel üretilen ve daha rahat hareket etmeniz için sizlerin beğenisine sunulan modellerdir.

Yaz aylarının bunaltan sıcaklarında kavrulmamak için daha kısa abiye modellerini tercih edebilir. Şık bir mini etek görüntüsü ve askılı abiye modelleri bu türün en güzel örnekleri arasında yer alıyor. Sizlere sunduğumuz görseller az çok fikir sahibi olmanız için yerleştirilmiştir.

Kısa abiye modellerini yaz aylarında tercih etmemeniz için hiçbir sebep yok. Hem şık hem de rahat bir abiye denildiğinde kadınların gözlerinin içi parlıyor buna emin olabilirsiniz. Kırmızı ve siyah rengin hakimiyetini koruduğu bu modelleri daha yakından incelemek için resimleri incelemeniz gerekiyor. Şık duruşları ve farklı kombinleri ile her kadının vazgeçilmezi abiyeler bu kez de kısa modelleri ile karşımızda.

Tags:
Blog Comments

fiyatları ne kadar bilmek istiyorum

Leave a Comment