Kısa Gelinlik Modelleri

Kısa gelinlik modelleri adından da anlaşıldığı üzere klasik ve sade gelinliklere etek boyu olarak daha kısa modellerdir. Mini etek konusunda zaafı olan hanımlar için özel olarak tasarlanan bu gelinlikler dekolte konusunda da oldukça iddialı. Kısa etek boyu ve straplez modeli ile klasik bir model olarak gözünüzde kolayca canlandırabilirsiniz zaten görsellerimizde de bu modellerden daha fazlasına ulaşabileceksiniz.

Kısa gelinlik modelleri daha çok ünlü isimlerin tercihleri arasında yer alıyor. Daha farklı tasarımlar ve daha uçuk modeller olarak piyasada yer alan bu gelinlikler fiyat konusunda da oldukça yüksek rakamlara sahipler. Gelinlik seçimi yaparken fiziğinize göre seçim yapmalısınız, ilk olarak büyük göğüslere sahipseniz bu modelin straplez olanını tercih etmemelisiniz.

Straplez üzerinden taşan göğüsler çok itici bir görüntü oluşturuyor bu yüzden seçim yaparken vücut ölçülerinizi de dikkate alınız. Kısa abiye modellerinin daha fazla süslenmiş ve beyaz rengin ihtişamına bürünmüş şekli diye tanımlayabiliriz kısa gelinlik modellerini. Farklı tasarımları elbette mevcut ancak ünlülerin daha çok tercih ettikleri straplez kısa modellerdir.

Farklı modelleri ve tasarımları da sizler için araştırdık ve editörlerimiz aracılığı ile sitemize aldık. Daha renkli seçimleri de mevcuttur yani beyaz renk değil de mor ya da kırmızı renk seçimi yapabiliyorsunuz. Az önce de belirttiğim gibi bu modeller daha uçuk ve daha farklı tasarımları bünyesinde barındıran modellerdir.

Leave a Comment