Kısa Saç Modelleri

Modern bir değişiklik yapmak istiyorsanız saçlarınızı kısa kestirmek doğru tercih olacaktır. Öncelikle yüz şeklinizi belirleyerek size uygun olan kısa saç modelleri arasından bir tanesini tercih ederek istediğiniz değişime kavuşabilirsiniz. Cesaretim var oldukça kısa bir modeli rahatlıkla taşıyabilirim diyorsanız sitemiz size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Çene hizasındaki modellerle şık havalı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Keskin hatlara sahip bir şekliniz varsa bu modelleri dalgalı olarak kullanabilir ve daha yumuşak görünüme sahip hatlara kavuşabilirsiniz.

Saçlarınızın sağlıklı uzaması ve parlak görünüme sahip olabilmek için kırıksız saçlarınızın olması gerekir. Nedeni ise saçlar diplerinden uzar uçlarından nefes alır bu yüzden Kısa Saçlar her zaman daha sağlıklı ve parlak bir görünüme sahiptir. Eğer sizlerde hem sağlıklı saçlara sahip olup hem de güzel görünmek istiyorsanız kısa saç kesimleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Kısa saçlarla sadece sağlıklı bir saç yapısına değil aynı zamanda modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda rahatlıkla aklıda kalıcı olarak diğer kadınlara göre bir adım önce olacaksınız.

Saçlarınızı kestirmek istiyor fakat şekil verememekten korkuyorsanız sitemiz sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Kısa saça nasıl şekil verilir bu sorunun cevabını sıra ile verelim. Yüzünüzün şekline göre tarama yönünüzü belirleyip jöle ya da sprey d-ne kullanacaksak buna karar verip saçlarınıza dilediğiniz şekli rahatlıkla verebilirsiniz. Çene hizasındaki kısa kesimlerinizde kıvırcık saça sahipseniz köpük kullanarak düzse saçlarınız fön makinesi ile vereceğiniz hacim oldukça havalı gösterecektir. Kısa saçlara şekil vermenin kolaylığını bu sayede öğrenmiş olacaksınız.

Leave a Comment