Küt Saç Modelleri

Öncelikle küt saçların herkese gitmeyeceği gerçeğini kabullenmenizi isteyerek yazıma başlamak istiyorum. Saç modelleri arasında bayanlara belki de en çok yakışan saç modeli olmasına rağmen, maalesef ki her bayanda aynı şekilde durmuyor. Bu saç modelini tercih edecek bayanların bir kere uzun boylu ve suratının asık demeyelim de çok fazla tebessüm etmemesi gerekiyor.

Gün içerisinde ağırlıklı olarak donuk bir surat ifadesi takınıyorsanız küt saç modellerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Çünkü saçın doğasında bu var. Eğer çok fazla kıpır kıpır, yerinizde duramayan bir tip iseniz küt saç modelini tercih etmenizi bu sitenin editörü olarak önermiyorum.

Sizlerle bu yazımızda bir çok küt saç modelleri resimlerini paylaşıyoruz. Ama yüzlerce saç modeli varken bu saç modelini tercih etmeden önce düşünmenizi öneriyoruz. Yani mankenlerde görüp aaa bana bu model çok yakışır diyip saçını aynı o şekilde yapan maalesef ki birer besleme görüntüsünden öteye gidemeyen bir çok bayan arkadaşımız mevcut.

Bu kadar nasihattan sonra “ee nerde hani diğer Saç Modelleri?” diyen arkadaşlarımız için kelimeye link vermiş bulunuyoruz.

Bir sonraki Saç modelleri yazımızda görüşmek üzere diyor yazımı sonlandırken “Küt küt” atsın saçlarınız diyorum.. 🙂

Leave a Comment