Neden Electrolux Servis Merkezi Tercih Edilmeli?

  • Home
  • Genel
  • Neden Electrolux Servis Merkezi Tercih Edilmeli?

Servis sektörünü yakından tanıyan biri olarak siz değerli okurlarıma da sahip olduğum bilgi ve deneyimleri tüm detayları ile aktarmaya çalışıyorum. Özel Electrolux Servis İstanbul firmasından bahsedelim bugün çünkü firma hakkında çok fazla soru geliyor ve ben de maddeler halinde bu firmayı neden tavsiye ettiğimi ve ısrarlar önerdiğimi anlatmak istiyorum.

  • Firma, 1 yıl garantili servis hizmetlerini sektöre ilk getiren adrestir ve bu adres sayesinde benim de ürünlerimin daha uzun ömürlü hale geldiğini belirtmek isterim. Garantili hizmet sayesinde herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. 444 7 856 numaralı telefondan dilediğiniz zaman firmaya ulaşmak mümkün ve garanti belgenizi kullanmak istediğinizde de sizlerden hiçbir şekle kaçmıyorlar ve yine en kısa sürede adreslerinize ulaşıyorlar.
  • Electrolux marka ürünlerinizi yakından tanıyan deneyimli bir kadroya sahipler ve bu kadroya baktığımızda ilgili bölümlerden mezun olmuş ve bu işin eğitimini en iyi şekilde almış insanlar olduklarını görebiliyoruz.
  • Kalite ve deneyimi tek bir potada eriten ve sektörü domine etmeyi başaran donanımlı bir firmadır ve çalışan kadrosu bakımından sektördeki birçok firmaya göre de bir adım öndedir.
  • Güler yüzlü çağrı merkezi çalışanlarına da ayrı bir parantez açmak gerekiyor çünkü birçok servis firmasında bu tür bir hizmet söz konusu değil ve sorularınızı sormak istediğinizde de herhangi bir muhattap bulamıyorsunuz.

Firma hakkında daha fazla bilgi almak ve bir şeyler öğrenmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden internet teknolojisini kullanabilir ve firma adı altında aramalar yaparak sizler de daha önce hizmet alan müşterilerin yorumlarına göz atabilirsiniz ve insanların bu firmadan ne karda memnun kaldıklarını da daha net görebileceksiniz diye düşünüyorum.

WEB: https://www.electrolux-servis.co

Leave a Comment