Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Önü kısa arkası uzun abiye modellerine aslında daha kısa bir isim verilmeli diye düşünüyorum. Çünkü abiye modelleri arasında en çok tercih edilen bu model ile ilgili internette nasıl bir arama yapacağınız konusunda sıkıntılar çekebiliyorsunuz.

Bu kısa görüşümüzü dile getirdikten sonra sizlere aşağıda bazı “önü kısa arkası uzun abiye” modellerini listeliyoruz. Bu modeller genel olarak genç kızlar tarafından özellikle mezuniyet partilerinde tercih edilmektedir. Ayrıca bu modellerde sadelikten biraz uzaklaşıp daha renkli ve desenli modeller tercih edilmelidir.

Buna ek olarak bu modeli tercih edecek kişilerin bacak yapılarının düzgün olması önemlidir. Eğer kilolu bir bayansanız bu modeli tercih etmenizi önermeyiz. Bu model sizi olduğunuzdan daha kısa gösterecektir.

Özet olarak “önü kısa arkası uzun abiye” modellerini tercih edecek kişilerin; uzun boylu, bacaklarına güvenen ve çok zayıf olmamakla birlikte şişmanda olmayan kişiler tarafından tercih edilmesini öneriyor, sizleri örnek modeller ile başbaşa bırakıyoruz.

Leave a Comment