Özel LG Servis İzmir : 444 88 48

  • Home
  • Genel
  • Özel LG Servis İzmir : 444 88 48

LG ürünleri İzmir bölgesinde çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Yenilikten ve teknolojinin nimetlerinde yararlanma konusunda Türkiye’deki tüm illerden daha üst sıralarda bulunan İzmir halkı, LG ürünlerinin sunmuş olduğu yenilikçi anlayışı kısa süre içerisinde sahiplenerek, firmanın Türkiye pazarına girmesinden itibaren İzmir’de en fazla satılan ürün grupları arasına LG markasını sokmuştur. Bu sebeple İzmir genelinde LG ürünleri servis talebi oldukça yoğundur. Bu yoğun talebi karşılamak üzere hareket eden firmamız LG Servis İzmir operasyonunda konusunda deneyimli ve geniş bir ekiple hizmet sunmaktadır. Mobil olarak çalışan ekiplerimiz, İzmir’in tamamı ve çevre ilçelerde LG ürünlerinin tamir ve bakım işlemlerini yürütmektedir.

LG Servis İzmir hizmetimizle bölgedeki tüm LG sahibi müşterilere tamir ve bakım hizmetimizi en uygun fiyat avantajıyla sunuyoruz. Kaliteli bir teknik ekibe sahip olan firmamız, konusunda uzun yıllara dayanan deneyimiyle hizmet veren, teknik donanımı yüksek, müşteri memnuniyetine önem veren personellerle çalışmaktadır.

İşlerimizin her aşamasında profesyonellikten ödün vermeden çalışmalar gerçekleştiren firmamız çalışanları, arızanıza dair detaylı incelemeler gerçekleştirerek alternatif çözüm önerilerini size sunacak ve bu doğrultuda tamir sürecinizi başlatacaktır.

LG Servis İzmir telefonlarımıza 444 88 48’den ulaşabilir, müşteri temsilcimize adres bilgilerinizi vererek arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. En uygun zamanda adresinize gelecek olan ekiplerimiz, cihazınıza hemen müdahale edecek ve arıza tespitinizi gerçekleştirip en uygun fiyatı sizin için çıkaracaktır. Profesyonel servis hizmetlerimizle çalışmaktan mutluluk duyacaksınız.
Web: http://www.lgservisizmir.org

Leave a Comment