Özel Protherm Servis Çayırova Kombi Hizmetleri

  • Home
  • Genel
  • Özel Protherm Servis Çayırova Kombi Hizmetleri

Çalışmaları ile bu güne kadar birçok müşteri kazanan müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutma özelliği ile kişilerin zihninde olumlu bir görüntü oluşturan Protherm servis Çayırova Sektördeki varlığını emin adımlarla yükseltmektedir. İşine saygı duyan çalışanları ile müşterilerine saygı duyan bir firma haline gelen servis, kendine güveni ile de müşterilerine güven vermektedir. Çalışmalarını büyük bir özveri ile sürdüren firma için müşteri memnuniyeti her şey demektir.

Protherm servisi alışılmışın dışında müşteri memnuniyetini garanti ederek müşterileri ile olan ilişkilerinde daima veren taraf olmaktadır. Tek düzelikten uzak arıza ve bakım işlerinin zorluk derecesine göre alternatif çözümleri getirerek arızalarınızın çözümünde elinden geleni yapmaktadır.


Hizmetlerinde her zaman kaliteye dikkat ederek birinci sınıf kalite de işçilik hizmetleri vermektedir. Verdiği hizmetlerdeki parçaların 1 yıl boyunca yedek parça garantisi vardır. Konusunda tecrübeli elemanları ile tam donanımlı hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. Teknik servisimize ulaşmak için 444 7 856 nolu telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Hizmetlerinde sınır bulunmayan Protherm servis İstanbul bu anlamda memnuniyet için hizmet ağlarını genişleterek daha verimli olmayı amaçlamaktadır.

Hızlı ve kesin alternatif çözümleri ile Protherm markalı eşyalarınızın bakımı firmamız varlığını sürdürdüğü sürece sizler teknik servis alanında kaliteli hizmet almaya devam edeceksiniz. Beyaz eşyalarına değer veren ve daha uzun yıllar verim almak isteyen kişiler için servisimizin kapısı sona kadar açıktır.

Leave a Comment