Özel TEKA Servis Telefonu : 444 78 56

Ankastre ütün gruplarının en önemli adreslerinden bir tanesi olan ve kalite bakımından sınıfının en iyisi olmayı da başaran bir marka ile karşınızdayız. Teka markasını birçoklarınız yakından tanıyor ve en azından reklamlarda gördüğümüz ve sık sık karşımıza çıkan bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Bu markanın servis hizmetleri için de muazzam bir çalışma sunduğunu ve yeni dönemde özel servisler ile birlikte çok iyi yerlere geldiğini de belirtmekte fayda var.

Özel Teka Servisi adresi ile sizleri de buluşturmak ve en azından tanıştırmak istedim. Özel servis sektöründeki çok sayıda firma arasından seçip aldığım ve yakın zamanda hizmet de aldığım bir firmadır.
Yaptıkları çalışmalar ortada ve zaten web siteleri üzerinden bu çalışmaları sizinle buluşturmaya da devam ediyorlar. Bu işi yapan onlarca ve hatta yüzlerce firma arasından nasıl sıyrıldıklarını merak ediyorsanız eğer sizler de harekete geçebilir ve 444 78 56 numaralı telefon ile firmaya bir şans verebilirsiniz.

Bu numara firmaya ait olan teknik destek hattıdır ve bu hat üzerinden yapacağınız bildirimlerin yanı sıra sorularınızın da yanıtını alabiliyorsunuz. Ücretsiz teknik destek hizmeti veren çok fazla firma yok, bu yüzden bu firmanın da kıymeti bilinmesi gerek diye düşünüyorum.

Teka marka ankastre ürünlerinizi çok daha sağlıklı kılmak ve çok daha uzun süreler kullanmak için sizler de verdiğim numara üzerinden yetkili isimlere ulaşabilir ve adres bilgilerinizi iletebilirsiniz. Yetkili servisleri tercih etmek yerine bu adresi listelerinize almanız emin olun hem sizler, hem de ürünleriniz için çok ama çok daha sağlıklı olacaktır ve verdiğiniz paranın karşılığını da fazlasıyla alacağınıza emin olabilirsiniz çünkü işini iyi yapan bir ekip söz konusu. WEB : www.tekaservis.co

Leave a Comment