Özel Tuzla Demirdöküm Kombi Servisi

  • Home
  • Genel
  • Özel Tuzla Demirdöküm Kombi Servisi

Tarihin en güzel şehri olan İstanbul ve bir kadar köklü bir tarihe sahip olan Tuzla, Tuzla’da da sizlere en iyi teknik hizmetlerini sağlayabilecek Demirdöküm mutlak müşteri memnuniyeti vizyonu ile yanınızda. Türkiye’nin ve İstanbul’ un her köşesinde olduğu gibi Demirdöküm Teknik Servislerimiz de Sancaktepe’ de müşterilerimizin tüm teknik servis ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilmek için hizmet vermektedir.

Tuzla Demirdöküm Servis Merkezi

Sahibi olduğunuz ısıtma ve soğutma gibi iklimlendirme sistemlerinizdeki teknik aksaklıkları yetişmiş, kendi alanındaki tecrübeli ve uzman personelimiz en iyi şekilde çözebilmekte, sizlerin mutlak memnuniyeti için hizmet vermektedirler. Türkiyenin her yanında ki gibi geniş teknik servis bayileri ile müşterilerimize sağladığımız tüm yedek parçalarda 1 yıl garanti verilmekte ve bu adımımızla sizlerin yedek parça ile olabilecek sorunlarınızı tamamen sıfıra indirmekteyiz.

Demirdöküm Kombi Servis İstanbul

Tüm problemleminize en iyi çözümü en kısa sürede sizlere ulaştırmak için servislerimiz teknoloji, kalite ve personel konusunda sürekli kendini geliştirerek daha çok müşteriye hizmet sağlayabilmektedirler. Ayrıca sürekli olarak siz müşterilerimizin her zaman yanın da olabilmek adına Demirdöküm Çağrı merkezlerimiz 7/24 sizlere hizmet verebilmektedir.

Leave a Comment