Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses modelleri hepimiz çok iyi biliyoruz özellikle abiyelerde tercih ettiğimiz prenses modelini tasarımcılar gelinlikler için de uyguluyorlar. Gayet şık duruşu ve farklı tarzı ile straplez dışında klasiğin üzerine çıkmak isteyen hanımların tercihi olabilir. Düğün gecesi her kadın çok şık ve özel olmak ister. Zaten o gecenin en özeli sizlersiniz ancak daha farklı olmak adına gelinlik modellerinizde oynamalar yapabilirsiniz.

Terziniz size bu konuda yardımcı olacaktır. Seçim yaparken yakın bir arkadaşınız muhakkak olsun çünkü gelinlik seçimi çok kolay bir iş değildir. Prenses modeller etek kısmına doğru daralan modellerdir. Deniz kızı modeller olarak da bilinirler. Tasarımcılar bu modeller için fiziğine güvenen hanımların tercihi olabileceğini söylüyor ve bana göre de öyle. Vücut hatlarınızı ortaya çıkaran ancak bunu abartısız bir şekilde sunan modellerdir.

Gelinlik seçimlerinizde fiziğiniz çok önemli bu yüzden seçimlerinizde vücudunuzu iyi tanımanız gerekiyor. Zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınız bu konuda sizleri destekleyebilir ve seçim yapmanız daha kolay olur. Gelinlik modelleri onlarca ve belki de yüzlerce çünkü farklı markalar ve farklı firmalar kendilerine özel tasarımları piyasaya kazandırıyor. Kalabalık bir sektör olduğunu söylemek mümkündür.

Prenses gelinlik modellerini daha iyi görebilmek ve inceleyebilmek adına site yönetimi tarafından en özel modelleri sizlere sunulmuştur. Galerimizi gezerek prenses gelinlik modellerinin en şık tasarımlarına ulaşabilir ve gelinlik tercihi öncesinde az çok fikir sahibi olursunuz.

Tags:
Leave a Comment