Protherm Kombi Servisi

kombi-servisiKombi kullanımı ile birlikte doğalgaz daha tasarruflu kullanılır hale geldi düşük faturalar da insanları memnun etmeye başladı diyebiliriz. İlk zamanlar kalitesiz kombiler nedeniyle ve kullanım hataları nedeniyle kombilerden verim alınamıyor ve buna bağlı olarak da yüksek faturalar insanların canını sıkabiliyordu. Sizler de bu durumdan mağdur olduysanız firmamızı arayarak kombiler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Özel Kombi Servisi firmasında her marka kombinin servis hizmeti veriliyor ve bu servis hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize kombiler hakkında bilgiler de sunuyoruz. Kombi özle servis firması tek bir marka yerine tüm markalar ile çalışmayı tercih ediyor ve bu sayede çok daha fazla kişiye ulaşma fırsatı buluyor.

Kombi özel servis firmasından hizmet almak için 444 55 45 numaralarından hafta içi ve hafta sonu dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz ve yeni bir uygulama olan online servis hizmeti ile de firmaya ulaşmak mümkündür.

Protherm Kombi Servisi – 444 55 45

Online talep butonuna tıkladığınız anda karşınıza çıkan servis talep formundaki bilgileri dolduruyorsunuz ve daha sonra enter tuşuna basarak bizlere gönderiyorsunuz. Talebiniz anında kayıtlara geçiyor ve servis ekiplerimiz harekete geçiyor.

Verilen randevu saatinin dışına hiçbir şekilde çıkılmaz ve bu anlamda hiçbir müşterimizi bekletmeyiz! Tüm kombi markaları için bizlerden hizmet alabilir ve verdiğimiz hizmette herhangi bir sorun çıkarsa 1 yıl içerisinde garanti belgesi ile bizlere başvurabilirsiniz.

Tags:
Leave a Comment