Regal Televizyon Servisi

Özel Regal Televizyon Servisi

Regal özel servis hizmetlerinden yararlanmak için yalnızca çağrı merkezi numaralarımızdan değil web sitemiz üzerinden de firmamıza dilediğiniz gün ulaşabiliyorsunuz. İnternet teknolojisinin gelişmesi ile birlikte sorunsuz bir şekilde hizmet alabiliyor ve bilgisayar başından birçok işlem yapabiliyorsunuz, bizler de servis firması olarak web sitemiz aracılığı ile sizlere bir form sunuyoruz ve bu formu doldurup bizlere gönderdiğiniz takdirde siz değerli müşterilerimize en kısa sürede geri dönüş yapıyoruz.

Çağrı merkezi ekiplerimizin yoğun olduğu dönemlerde web sitemiz sizlere hizmet veriyor. Online taleplerinizin en kısa sürede geri dönüş aldığından emin olabilirsiniz bu yüzden bu şekilde de bizlere kolayca ve kısa sürede ulaşabilirsiniz. İnsanlar bilgisayar başında oldukları için bu hizmeti de sizlere sunmayı uygun gördük ve bir süredir online olarak da birçok sipariş almaktayız!
regal-servis
Sürekli yenilenen ve kendini geliştiren bir ekibe sahibiz eğer sizler de bu ekipten kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız hafta içi olduğu gibi hafta sonu da bizlere ulaşabiliyorsunuz.
Regal marka tüm ürünleriniz ile ilgili deneyimlerimizi işçilik konusunda sergiliyoruz ve teorik anlamda da sizlerden gelecek soruları en iyi şekilde yanıtlıyoruz.

Hem teoride hem de pratikte en iyi şekilde hizmet veren firmamız teknik destek ile de sizlerin karşısına çıkıyor. Çok yakında online olarak ekiplerimizle görüşebileceksiniz ve bu sayede küçük sorunlar için bu şekilde hizmet vermeye başlayacağız! Kaynak: http://www.regalservis.net

Leave a Comment