Saç Modelleri Erkek

Kadınlar kadar artık erkekler de bakım ve kozmetik konusunda bir hayli ilgili ve araştırmacı. Bakım denilince akla yalnızca cilt bakımı gelmemelidir. Vücudunuzu sürekli olarak korumak ve düzenli bakım yapmak sizleri daha özel hissettirecek ve özgüven sahibi yapacaktır. Bu bakım arasında saçlar da yer alıyor. Kadınlar bu konuda yeterince uzman ancak erkekler de son yıllarda atağa geçerek farklı saç modelleri ile karşımıza çıkmaya başlıyor.

Erkek saç modelleri kadınlar kadar farklı modeller içermiyor ancak özgün ve yaratıcı modeller de ortaya çıkmıyor değil. Kendinize ait bir tarz oluşturabilirsiniz bu biraz da sizlerin yaratıcılığına bağlıdır. Saç renginizi, yüz tipinize ve ten renginize uygun saç kesim modelleri sitemizde görsel olarak verilmiştir. Farklı yazılarımda yüz tipine göre saç modellerini de sizler için araştırdım.

Erkek saç modelleri kısıtlı olmasına rağmen bu işi bilen erkekler daha farklı modeller ortaya çıkarabiliyor. Bakımlı saçlar her zaman uygulama konusunda bir adım öndedir bunu da unutmayalım. Saçlarınız kısa ise dağınık modelleri tercih edebilirsiniz. Uzun saç erkeklere yakışıyor bu yüzden küçük bir toka ile at kuyruğu modellerine yakın durabilirsiniz.

Yüz tipiniz çok önemli bu yüzden sitemizi biraz daha dolaşarak bununla ilgili yazıya da göz atmanızı tavsiye ediyorum. Fikriniz olması açısından görselleri detaylı bir şekilde inceleyin ve seçim yaparken bu modelleri örnek olarak gösterebilirsiniz.

Tags:
Leave a Comment