Straplez Gelinlik Modelleri

Her kıyafete ve özellikle abiyelerde sıkça tercih ettiğimiz modellerdir straplez modeller. Vücut yapınıza en uygun şekilde tasarlanmış ve harika dekolteler ile sizleri bir adım öne taşıyan bu özel modeller gelinlik konusunda da çok başarılı. Klasik gelinlik modelleri olarak bilinmesine rağmen aslında en farklı ve en şık modellerden bir tanesidir. Dekolte hiçbir zaman abartılı değildir ve kullanımı çok rahattır.

Göğüs kısmından tutturulan gövde rahat hareket etmenizi engeller gibi görünse de kullananlar çok iyi bilir ki bu tamamen yanlıştır. Straplez gelinlik modelleri 2013 yılında farklı tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Taşlı süslemeler, aksesuar eklemeleri ve en önemlisi dantel işlemesi ile bu yıl karşımıza daha sağlam bir şekilde çıktı. Daha önceki yıllarda da bu tür modeller mevcuttu ancak çok fazla detay içermiyordu.

Straplez modeller başlı başına harika bir model ancak ekstra detaylar ile birlikte desteklendiğinde özle anlarınız için çok daha özel bir gelinlik oluveriyor. Kullanımı rahat ve görsel anlamda şıklık abidesi olan bu modellerin seçiminde terzilerinizden ya da en yakın dostlarınızdan yardım alabilirsiniz çünkü seçim yapmak çok da kolay değildir. Fiyat konusunda küçük bir araştırma yapmanız sizleri bilgi sahibi yapar.

Sitemizde yer alan görseller straplez gelinlik modellerinin birçoğunu sizlere sunuyor. Zaman kaybetmeden hep birlikte bu modellere göz atalım ve daha net bir şekilde seçimlerimizi yapalım.

Tags:
Leave a Comment