Taşlı Alyans Modelleri

Özellikle altın alyans modellerinde öne çıkan ve daha şık duran taşlar, gümüş alyans modellerin de değerini almaya başladı. Taşlar görselliğin sembolüdür ve biraz da zenginliğin… Bana göre en çok altına yakışıyor ancak ayırdığınız bütçeye bağlı olarak gümüş modeller de tercih edilebilir.

Şık süslemeler ile piyasaya sürülen ve farklı markaların imzası altında sizlerin beğenisine sunulan alyans modelleri birbirinden şık tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyorlar. Altınbaş, Altınsay, Favori ve daha birçok ünlü marka özellikle gümüş modellerinde taşlı alyansları tercih ediyor. Altının kalitesi zaten ortada ve bir de özel Swarovski taşlar ile süslendiğinde görülmeye değer bir aksesuar ortaya çıkıyor.

Gümüş alyans modellerinde taşlar biraz daha geri planda ve fiyat olarak da altına göre çok daha uygun. Altın alyans modellerine alternatif olarak gelen ve birçok kadının da ilgisini kısa sürede çekmeyi başaran gümüş alyans modelleri tasarım konusunda harikalar yaratmaya devam ediyor demek pek de yanlış olmaz.

Taşlı alyans modelleri altın ya da gümüş hiç fark etmez görsel anlamda gayet şık bir duruş sergiler ve parmağında olduğu kadını da özgüven konusunda bir hayli yukarılara taşır. Kadınlar alyansları çok sever hele bir de bu modeller altın alyans modelleri ise mutluluk daha üst seviyelere taşınır. Birbirinden şık altın ve gümüş taşlı alyans modellerini incelemek için editörlerimizin etçiği aksesuarları inceleyelim.

Leave a Comment