Taşlı Gelinlik Modelleri

Gelinlik çağına gelmiş her kızın en büyük hayalidir şık bir düğün töreni. Bu özel günde en sevdikleri yanında olur ve onu yalnız bırakmaz. Her genç kızın hayalini süsleyen bir diğer şey ise gelinliklerdir. Taşlı gelinlik modelleri de bunlardan bir tanesi.

Taşlı gelinlik modelleri 2013 yılı ile birlikte tasarımcılar tarafından çok daha şık bir şekilde sunulmuş olarak çıkıyor karşımıza. Süslemeler daha detaylı ve daha şık bir görüntüye sahip. Abartılı taşlar daima itici durur bunu bilen tasarımcılar farklı modeller içerisinde küçük detayları en iyi şekilde sunmuşlar. Sitemizde yer alan görseller bu modeller hakkında biraz olsun fikir verecektir. Seçim yapmadan önce terziniz ve modacınız ile ortak karar vermek daha şık bir gelinlik için doğru tercih olacaktır.

Taşlı gelinlik modellerinin ana teması süslemelerdir. Göğüs üzeri ya da etek kısmında bulunan süslemeler sizleri bir adım daha öne çıkarmaya yetecektir. Özel taşlar ile süslenmiş gelinliklerin fiyatları normal olarak biraz daha pahalı. Markalar üzerinden seçim yapmak istiyorsanız da bütçenizi buna göre ayarlamanızı tavsiye ediyorum. Büyük markalar piyasayı hem kalite hem de fiyat olarak aşırı derecede yükseltmiş durumdalar ve bu yükselişin sebebi de aslında müşteriler. Özel bir gün olduğu için para çok fazla sorun edilmiyor ancak ne olursa olsun uçuk rakamlara taviz vermemeniz gerektiğini düşünüyorum. Taşlı gelinlik modelleri için resimlere tıklayınız.

Tags:
Leave a Comment