Toshiba Servis Kalitesi Hizmetinizde

Uzun süredir kullandığım herhangi bir ürün sorun çıkardığında başım çok fazla ağrıyor çünkü servis firması aramak ve randevu almak neredeyse büyük dert ancak son yıllarda tanıştığım ve düzenli hizmet aldığım öyle bir firma var ki ne zaman arasam beni geri çevirmiyorlar. Benden başka arayanın olmadığını düşündüğüm bu firmayı biraz daha detaylı araştırdığımda çok fazla çalışana sahip olduklarını ve servis araçları sayısının da aynı şekilde çok fazla olduğunu gördüm.
toshiba-servis-izmir
Toshiba marka ürünlerim için servis hizmeti aldığım bu firmayı kısa süre araştırdım ancak aciliyeti olduğu için çok fazla detaylara inmedim ve hemen randevu aldım. Az önce de belirttiğim gibi kısa bir süre önce daha detaylı araştırma yaptım ve firma ile ilgili çok daha geniş bilgilere ulaştım, bu bilgileri de sizlerle paylaşmak istedim…

Personelin tümü üniversite mezunu ve Toshiba marka ürün konusunda gerekli eğitimi almış isimlerden kurulu bir kadroya sahipler!

Toshiba servisi olarak tek hedefleri daha fazla müşteri ve daha fazla müşteri memnuniyeti… Toshiba Servisi yaklaşık 10 yıldır sektörde yer alan bir firma ve birçok isimden daha ön planda yer alıyorlar.
Yedek parça değişim işlemleri sonrasında 1 yıl firma garantisini de sizlere sunarak karşılıklı güven ilkesinden kopmuyorlar. Firma servis numarası olarak kurumsal bir numara olan 444 1 494 kullanılıyor.

Leave a Comment