Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Tesettür modası ülkemizde çok fazla takip edilen ve üretim açısından da çok fazla ürünün piyasada bulunduğu bir sektör olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımcılar da bu sektöre ayak uydurabilmek adına farklı bir alan belirleyerek tesettür giyim olarak ürünlerini piyasaya sürüyorlar. Aslında bu gelinlik modelimizin tesettür ile bağlantısı olabilir mi bilmiyorum ancak modelleri incelediğinizde kapalı hanımların da tercihleri arasında yer alabileceğini göreceksiniz. Uzun kollu gelinlik modelleri adından da anlaşılacağı gibi uzun kollu gelinliklerdir.

Bu şekilde bahsedince sıradan bir gelinlikmiş gibi düşünüyorsunuz ancak tasarımcılar bununla sınırlı kalmıyor. Uzun kollu modeller dantel işlemeleri ve straplez modelleri ile de karşımıza çıkıyor. Kapalı olanları mevcut fakat dantel işlemeler ve dekolte modeller ile de piyasada yer alan gelinlik modelleri bulunuyor.

Düğünler her genç kızın en büyük rüyasıdır ve gelinlikte bu rüyanın vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. Uzun kollu gelinlik modelleri şu aralar çok fazla tercih ediliyor bizler de görseller ve blogumuz ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Uzun kollu gelinlik modellerinin kendi için birçok tasarımı ve farklı türü mevcuttur ve bu modeller arasında çok kapalı ya da çok açık olan gelinlik modelleri de bulunuyor. Seçim yapmak size kalmış fakat bunun öncesinde görselleri incelemenizi ve az çok fikir sahibi olmanızı tavsiye ediyorum. En şık modelleri ekibimiz olarak belirledik ve siz değerli ziyaretçilerimizin beğenilerine sunduk…

Leave a Comment