Uzun Saç Modelleri

Uzun saçlar her zaman bakımı zor olarak bilinen ve bakım konusunda kıvırcık saçlar ile eşdeğer tutulan modeller arasında yer alır. Fön çekme konusunda hızlıysanız model seçimi yapmanız çok zor değildir ancak bakım işlemlerinin zahmetli olduğunu söyleyebiliriz. Uzun saç modelleri arasında en klasik model düz fönlü saçlardır. Zaman alan bir hazırlık süreci mevcuttur ancak uğraşıldığı takdirde yüz hatlarınız daha belirgin bir şekilde ortaya çıkar ve dikkatleri daha fazla üzerinize çekebilirsiniz.

Kıvırcık ve uzun saçlara sahipseniz daha şirin bir görüntü için bant kullanımını tercih edebilirsiniz ancak düz saçlarda bu seçim çok da etkili olmayacaktır. Düz saçların en büyük avantajı daha kolay şekil alıyor olması ve daha kolay müdahale edilebiliyor olmasıdır bu yüzden farklı modelleri bu saçlara daha kolay uygulayabilirsiniz. Uzun ve düz saçlara sahipseniz şanslı olduğunuzu bilmeniz gerekiyor ancak kıvırcık saçlar için aynı şeyleri söyleyemeyiz.

Uzun saçlar için maşalı modeller diğer bir tercih seçeneğidir fakat daha çok özel günler için yapılan bu tercihler günlük hayatta sizleri çok daha fazla detaycı gösterecektir. Uzun saç modelleri arasından seçim yapmak ve farklı konseptler için fikir almak istiyorsanız editörlerimiz tarafından seçilmiş ve siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmuş görsellere galerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Farklı konseptler için özel uzun saç modelleri ünlü isimlerin de katkısı ile sitemizde yerini almıştır.

Leave a Comment