Yaz 2017 Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

  • Home
  • Genel
  • Yaz 2017 Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

2017 Trenlerine baktığımız da yalnız kıyafetler de değil aksesuarlarda da değişiklik görmekteyiz. Bayanların en çok kullandığı aksesuar güneş gözlüğüdür. Güneş gözlüğü seçimi aslında çok kolay bir seçim değildir. Yüzümüzün şekline göre seçim yapmalıyız. Yaz 2017 Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri ‘nde çok şık modeller bulunmaktadır. Kaliteli, şık ve yüzünüze yakışacak tarzdaki güneş gözlükleri bu yıla damgasını vurmuştur.

Çift Camlı Güneş Gözlükleri
Bu sezon da en çok tercih edilen modeller arasındadır. Çift olarak tasarlanan gözlükler oldukça farklı ve sıra dışı bir görünüm kazandırır.

Pastel Tonlar
2017 modasının en tercih edilen renkleri arasındadır pastel tonlar. Pudramsı bu tonlar; mavi, soluk gri, pudra pembesi renkleridir. Farklı çerçeveler ile de bu tonlar daha trend bir hale getirilmiştir. Çok tercih edilen bir modeldir.

Neon Modeller
Sezona tren katan bir gözlük modelidir. Neon renklerin kullanımı zordur ama gözlük modelleriniz için çok kullanımlı bir şekilde getirilmiştir. Tercih edilen modeldir.

Renkli Camlar
Renkli cam modellerini kış aylarından itibaren görmeye başladık. Yaz 2017 Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri arasında yerini almıştır. Çok sık gördüğümüz bu modeller kahverengi, yeşil, mavi, mor, pembe renkleri tarzında tasarlanmış gözlüklerdir. Modaya damgasını vurmuş olmakla birlikte herkesin ilgisini çekmektedir. Sizler de bu modellere göz atarak farklı trenler oluşturabilirsiniz. Renkli camlarla kişiliğinizi de yansıtabilirsiniz.

Leave a Comment